81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

Finał Mistrzostw Województwa Lubelskiego LZS w Halowej Piłce Nożnej Szkół Gimnazjalnych „Piłkarska Kadra Czeka” odbył się 21 marca 2017 r. w hali sportowej Zespołu Szkół w Ludwinie.

W zawodach brało udział 8 drużyn, które podzielono na dwie grupy: A i B. Nasi zawodnicy rozgrywali swoje mecze w grupie A razem z drużynami ze szkół z Kłoczewa, Wojciechowa oraz z gospodarzami turnieju – Ludwinem. Michowiacy rozegrali w swojej grupie trzy mecze, z czego dwa wygrali i jeden zremisowali.

Michów-Kłoczew   1:1

Michów-Ludwin   3:0

Michów-Wojciechów 3:0

Po wyjściu z grupy z pierwszego miejsca nasz zespół grał w półfinale z drużyną ze Starego Zamościa. Mecz zakończył się remisem i doszło do kolejki rzutów karnych, w których lepsi okazali się nasi chłopcy wygrywając 3:2

Michów-Stary Zamość   0:0 (3:2)

W finale nasz zespół zmierzył się z drużynę z Huty Dąbrowa. Mecz także zakończył się remisem , więc doszło do kolejki rzutów karnych, w której nasi piłkarze przegrali wynikiem 1:2

Michów-Huta Dąbrowa   0:0 (1:2)

Ostatecznie nasi piłkarze zdobyli tytuł Wicemistrza Wojewodztwa LZS na rok 2017. Królem strzelców turnieju został Cezary Zdunek, zaś najlepszym bramkarzem Paweł Ogórek. Gratulujemy!

Drużyna grała w składzie:

Paweł Ogórek, Jakub Suchodół, Michał Świech, Miłosz Grzelak, Jakub Bojanowski, Hubert Michna , Patryk Grzesiak , Cezary Zdunek, Sebastian Marek, Jakub Więsyk. Opiekunem był p. G. Białek. Naszym zawodnikom kibicowały koleżanki Natalia Kołodyńska i Agata Więsyk.

wejdź do galerii

Zapraszamy do komentowania!

,