81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

 

   27 listopada 2016r. odbyła się kolejna akcja charytatywna w ZSO.  Spośród ponad 40 chętnych oddać krew, zakwalifikowanych zostało 18 i to oni zasilili dziś BANK KRWI …. Nigdy nie wiadomo, kto w tym banku poprosi o kredyt, więc dobrze zasilać jego aktywa przez świadomych wagi tematu krwiodawców. 

  Ale bohaterami dzisiejszego Dnia Dla Życia są wszyscy ludzie dobrej woli, którzy pracowali, aby akcję zorganizować ….. Wolontariusze spośród uczniów, nauczycieli, pracowników ZSO, Rada Rodziców, która wspomogła smacznym posiłkiem i przepysznym ciastem.

Akcji towarzyszyły: quiz muzyczny oraz wręczenie głównej nagrody za najlepszy plakat, który stał się plakatem naszej akcji. Zwyciężczyni – Alicji Mgłosiek – ucz. Kl. III Gimnazjum Nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w ZSO – nagrodę wręczyły: pracownik Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Lublina i Dyrektor ZSO – organizatorzy Dnia Dla Życia – Krwiodawstwo.

Bacznie przypatrywała się akcji dziennikarka ze Wspólnoty Lubartowskiej, tak więc wkrótce ukaże się na łamach prasy materiał z akcji.

Dziękuję Wszystkim Zaangażowanym za wspaniały Dzień Dla Życia …..

Organizując tego typu przedsięwzięcia, mam poczucie, że cząstkę dobra wziętego z siebie wysyłamy do nieznanego nam człowieka …, albo tak naprawdę … do siebie …. bo pamiętajcie: Dobro dane komuś powraca dobrem do nas samych.

 

Bożena Morawska

 

fotoreportaż z akcji

 

Zapraszamy do komentowania!

,