81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

   W dniach 19-25 czerwca 2016r. w Czarnym Dunajcu koło Zakopanego odbył się tegoroczny obóz sportowy. 34 uczestników – uczniów klas sportowych ze szkoły podstawowej i gimnazjum pod okiem wychowawców spędziło 6 dni w hostelu „Dukat”. Bogaty program obozu nie pozwolił jego uczestnikom na nudę. Już pierwszego dnia mogliśmy cieszyć się atrakcjami największego parku rozrywki w Polsce: Energylandii w Zatorze. Oprócz zajęć sportowych, mających rekreacyjny charakter, odbyły się między innymi obozowe rozgrywki w siatkówkę plażową oraz piłkę nożną z rówieśnikami z Gimnazjum w Czarnym Dunajcu. Panujące upały pomagał znieść hotelowy basen ze zjeżdżalnią na świeżym powietrzu, gdzie uczestnicy chętnie spędzali wolny czas. Program sportowy uzupełniały atrakcyjne wycieczki: do Doliny Kościeliskiej połączonej ze zwiedzaniem jaskiń Mroźnej i Smoczej, na Kasprowy Wierch z wjazdem kolejką linową oraz zejściem Doliną Gąsienicową w kierunku Czarnego Stawu Gąsienicowego, a także zwiedzaniem Zakopanego i jego głównych atrakcji Wielkiej Krokwii, Krupówek, Gubałówki i Butorowego Wierchu. Mieliśmy także okazję zażywać kąpieli w Termach Chochołowskich regenerując siły i lecząc obolałe mięśnie po górskich wędrówkach. Sportowy duch nie opuszczał nas także podczas kibicowania naszej piłkarskiej Reprezentacji podczas meczów na Euro 2016. Czas minął bardzo szybko, ale wspomnienia i przeżyte wrażenia pozostaną na dłużej. Tatry i Czarny Dunajec warte są tego, by wrócić tam po raz kolejny.

                                                                                                     Mariusz Morawski

wejdź do galerii

 

Zapraszamy do komentowania!

,