81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

W dniu 24 maja 2016r. w hali sportowej ZSO w Michowie odbył się turniej piłki siatkowej dla dziewcząt z gimnazjum, którego organizatorem był Uczniowski Klub Sportowy „Michowiak”. Udział w turnieju potwierdziły 4 drużyny z gimnazjów w Lubartowie, Kocku, Rudnie i Michowie. Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów.

Oto wyniki poszczególnych spotkań:

Michów- Rudno 2:0

Kock – Michów 2:0

Lubartów – Michów 0:2

Rudno – Lubartów 1:3

Lubartów – Kock 0:2

Kock – Rudno 2:0

Klasyfikacja końcowa turnieju:

I miejsce: Gimnazjum w Kocku

II miejsce : Gimnazjum Sportowe w Michowie

III miejsce: Gimnazjum Sportowe w Lubartowie

IV miejsce: Gimnazjum w Rudnie

Dyrektor ZSO w Michowie pani Bożena Morawska złożyła podziękowania za sportową rywalizację uczestniczkom turnieju, ich opiekunom-nauczycielom oraz pogratulowała zwycięzcom wręczając pamiątkowe puchary i upominki.

wejdź do galerii

Zapraszamy do komentowania!

,