81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

to hasło przewodnie Koncertu Ewangelizacyjnego, który odbył się w naszej szkole 17 marca 2016 roku. Gościem tegorocznej edycji Koncertu był ojciec Łukasz Buksa, śpiewający, jeżdżący na snowboardzie franciszkanin, starający się dotrzeć do młodzieży i zainspirować ją do aktywnego rozwijania swoich pasji i talentów zgodnie z nauką Kościoła.

Potężna dawka motywacji i inspiracji do dobrego przeżywania czasu młodości,  odciągnięcie młodych ludzi sprzed monitorów komputera oraz zachęcenie ich do poszukiwania nowych możliwości rozwoju to recepta na życie zgodnie z ideą „Obudź się! Możesz więcej” propagowanej przez o. Łukasza.

Podziękowania ojcu Łukaszowi za przybycie do Michowa oraz życzenia z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych  w imieniu uczniów, nauczycieli, Wójta Gminy p. Janusza Jankowskiego, jego współpracowników oraz księdza Proboszcza złożyła p. Dyrektor Bożena Morawska.

Koncert sprowokował, jak zawsze, ksiądz Jacek Zaręba. Dziękujemy i czekamy na więcej!

zobacz więcej

Zapraszamy do komentowania!

,