81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

11 listopada 2015 gospodarzem gminnych uroczystości Rocznicy Odzyskania Niepodległości była nasza szkoła. Po mszy świętej w intencji Ojczyzny przedstawiciele Urzędu i Rady Gminy Michów, ZSO oraz Towarzystwa Przyjaciół Michowa złożyli wieńce pod tablicą upamiętniającą pobyt Marszałka Józefa Piłsudskiego w Michowie oraz pomnikiem ku czci poległych w obronie Ziemi Michowskiej. Następnie w asyście Pocztów Sztandarowych i orkiestry zebrani mieszkańcy Michowa wraz z przedstawicielami samorządu przemaszerowali do budynku szkoły, gdzie zostali przywitani przez panią dyrektor Bożenę Morawską. Zebrani goście obejrzeli historyczną dramę przedstawiającą trudną drogę Polski do odzyskania niepodległości w wykonaniu uczniów ZSO pod kierunkiem nauczycielek: p. Barbary Jankowskiej, p. Ewy Wronowskiej, p. Agnieszki Grabowskiej. Oprawę  plastyczną i muzyczną przygotowali p. Teresa Bednarczyk i p. Bogdan Białas. Akademię prowadzili: p. Małgorzata Barszcz i p. Krzysztof Karpiński.

zobacz więcej

Zapraszamy do komentowania!

,