81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

V turniej „Orlika” o Puchar Premiera D. Tuska

Dnia 10 i 11 09 2014r. na boisku „Orlik” w Rudnie odbyły się eliminacje gminne V turnieju „Orlika” o Puchar Premiera D. Tuska. Uczestniczyło w nich, w dwóch kategoriach wiekowych 9 drużyn chłopców i 7 drużyn dziewcząt ze szkół w Katarzynie, Rudnie i Michowie. Zwycięzcami eliminacji gminnych w poszczególnych kategoriach zostały drużyny:

Grupa starsza chłopców – Michów IG

Grupa młodsza chłopców – Michów V

Grupa starsza dziewcząt – Michów IG

Grupa młodsza dziewcząt – Rudno V

Ogółem w turnieju wzięło udział 82 chłopców i 64 dziewcząt. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe gadżety. Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach wiekowych zakwalifikowali się na zawody powiatowe.

Zawody powiatowe w kategorii chłopców starszych odbyły się w Kocku , gdzie Michów zajął III miejsce, w kategorii dziewcząt starszych w Firleju – Michów zajął III miejsce , a w kategorii chłopców młodszych w Ostrowie Lubelskim, gdzie Michów zajął także III miejsce.

Zapraszamy do komentowania!

,