81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

Adwent – to czas oczekiwania na wypełnienie obietnicy i odkrywania piękna godności każdego człowieka. To także czas szeroko otwartych oczu i wrażliwości na potrzeby innych.

Uczniowie z ZSO w Michowie, na co dzień działający w Katolickim Stowarzyszeniu Młodzieży, zorganizowali kiermasz ciast, z którego dochód w wysokości 780 zł został przekazany na potrzeby Hospicjum Dla Dzieci im. Małego Księcia w Lublinie.

10 grudnia br. uczniowie wzięli udział w koncercie charytatywnym Moniki Kuszyńskiej, który miał miejsce w sali koncertowej Radia Lublin w Lublinie. Na koncercie byli obecni: Ojciec Filip Buczyński-założyciel Hospicjum, przedstawiciele Wojewody Lubelskiego i Prezydenta Miasta Lublina, sponsorzy, na co dzień wspierający działalność hospicyjną, wolontariusze.

Po koncercie, który dostarczył wielu okazji do refleksji i wzruszeń, uczniowie mieli możliwość osobistego spotkania z Moniką Kuszyńską, która w odpowiedzi na entuzjazm młodzieży, z radością poświęciła czas na rozdawanie autografów.

Dodajmy, że inicjatorem i koordynatorem całej akcji był nasz ksiądz wikariusz Jacek Zaręba.

zajrzyj do galerii

Zapraszamy do komentowania!

,