81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

29 kwietnia 2013 roku po raz kolejny w naszej szkole odbył się cykl imprez mających na celu zintegrowanie, poprzez wspólną zabawę, środowiska gimnazjalistów z okolicznych szkół. Imprezę przygotował Samorząd Uczniowski Gimnazjum pod kierunkiem p. Grażyny Janisz. Na zaproszenie Samorządu odpowiedziały w tym roku szkoły z Abramowa i z Rudna przysyłając swoje reprezentacje. Młodzież wzięła udział w turnieju wiedzowym, rywalizacji sportowej (siatkówka i tenis stołowy) oraz we wspólnej zabawie tanecznej połączonej z występem zespołu tanecznego i muzycznego, która trwała do późnych godzin wieczornych. Nie zabrakło również bufetu z pysznymi ciastami, przekąskami i napojami chłodzącymi. Składamy podziękowanie Radzie Rodziców i Mleczarni „Michowianka” za zakup i nieodpłatne dostarczenie produktów na imprezę.

Zapraszamy do komentowania!

,