81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

13 grudnia 2016 roku w hali sportowej ZSO odbył się Finał Mistrzostw Wojewόdztwa LZS Szkόł Gimnazjalnych w siatkόwce dziewcząt. W zawodach uczestniczyło sześć drużyn z gimnazjόw: w Starej Prawdzie, Annopolu, Strachosławie, Urzędowie, Lubyczy Krόlewskiej i Michowie. Rywalizacja trwała do dwόch wygranych setόw. Klasyfikacja końcowa turnieju:

I miejsce: Gimnazjum w Lubyczy Krόlewskiej

II miejsce: Gimnazjum w Strachosławie

III miejsce: Gimnazjum w Annopolu

IV miejsce: Gimnazjum w Michowie

V miejsce: Gimnazjum w Urzędowie

VI miejsce: Gimnazjum w Starej Prawdzie

Zwycięskie drużyny otrzymały medale i puchary z rąk v-ce prezesa RW LZS p. Wacława Słomkowskiego oraz dyrektora ZSO w Michowie p. Bożeny Morawskiej. Gratulujemy siatkarkom z naszego gimnazjum, ktόrych opiekunem był p. R. Remiszewski, udziału w turnieju i sportowej walki.

więcej

Zapraszamy do komentowania!

,